THIRRJE TODAY: (606) 639 2029-

Sistem portativ POWER

Portable Power Sistemit

Sistemet e Portable Power Systems Johnson janë të dizajnuara në mënyrë specifike për shërbimet elektrike për të siguruar një burim të përkohshëm të DC ndërsa bateria e stacionit kryesor është duke u ruajtur ose zëvendësuar. Prodhimi nga banka e baterisë portative është projektuar në mënyrë të tillë që të mund të konfigurohet lehtë në vend të jetë 125VDC ose 48VDC ose në çdo tension tjetër për të përmbushur specifikimet e konsumatorit. Bateria jonë portative e baterisë është e aftë të furnizojë mbi 20,000 watts të fuqisë DC në pothuajse çdo konfigurim të tensionit DC.

Mundësuar me bateri acid plumbi, bankat bateri mund të jetë projektuar në çdo orë amp ose tension të përmbushur nevojat specifike. Ne përdorim cilësi më të lartë, cikli thellë, përmbytur bateri nga kompanitë më të mira prodhuese bateri. Bateritë janë të lehtë për të ruajtur dhe për të mbajtur një akuzë të ekuilibruar me sistemin tonë unik balancimin bateri.

PRODUCT SPEC FLETE

Shkarkojeni Tani

File name: Equipment_Portable_Power_System.pdf

39304 1447

Pajisje Specifikimet

 • 125VDC ose 48VDC burim
 • Të aftë për të furnizuar me mbi 20,000 watts e pushtetit DC
 • Mundësuar me bateri të çojë acid
 • Bankat e baterisë mund të dizajnohen në çdo orë ose në tension
 • Ngarkues i rrjedhjes diellore për baterinë
 • Torsions Axle vlerësuarat për 7,000lbs
 • 48 'kryeson

Standard Përmasat

Na kontaktoni me kërkesat tuaja kështu që ne mund të ndërtojmë në specifikimet tuaja. Telefononi sot! (606) 639-2029

Opcionet

Në gjendje për të ndërtuar për t'u përdorur me Voltages shumë të ndryshme. Na kontaktoni me kërkesat tuaja kështu që ne mund të ndërtojmë në specifikimet tuaja. Telefononi sot! (606) 639-2029

INDUSTRIES Ky stacion POWER mund të përdoret në

Dobi
Komunat
Communications

Johnson Industries ofron një gamë të automjeteve dhe pajisjeve të projektuara dhe të ndërtuara me porosi për të plotësuar nevojat e shumë industrive të ndryshme. Nga makinat e detyrës industriale, në sistemet e marrjes së mostrave, Johnson Industries është autoriteti për pajisjet industriale dhe automjetet. Johnson Industries filloi të shërbejë në industrinë e minierave të qymyrit dhe tani shërben komunës, komunës, komunikimit, aeroportit, fabrikës, industrisë, ndërtimit, dhe rekreative industri.

KONTAKT US

 • Zyra:

  101 Pine Fork, Pikeville, KY 41501

 • Numri i telefonit:

  (606) 639 2029-

 • Email:

  sales@johnsonindustriesinc.com

PUNËS ORARI

E hënë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E martë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E mërkurë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E enjte 9: 00 jam - 5: 00 pm
E premte 9: 00 jam - 5: 00 pm
E shtunë 9: 00 jam - 2: 00 pm
E diel Mbyllur
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!