THIRRJE TODAY: (606) 639 2029-

elektrike Shasia

elektrike Shasia

Johnson Industries '72VDC Electric Shasia është projektuar të jetë bazën celular dhe kornizë për gjithandej paradë. Shasi Electric mund të ndërtohet për çdo madhësi të nevojshëm (brenda arsye) dhe, me një kapacitet mbajtes prej £ 6500 (siç tregohet), mund të përdoret gjithashtu për të lëvizur objekte të mëdha në fabrika dhe projektet e ndërtimit. të rënda motor Detyra 15hp dhe të ulët të përshtatur, diferencial planetare të sigurojë energji të shkëlqyer dhe çift rrotullues. Bateritë dhe komponentëve të tjerë elektrike janë lehtësisht të arritshme. Shoferi mund të ulen të ulët brenda automjetit për vjedhje ose të rrinë të lartë për të mirë visibility.The Elektrik Shasia është e pajisur me drejtues të energjisë elektrike, rëndë fletë pezullimin pranverë, goma shkumë mbushur, dhe një Delta-Q në bord ngarkues. Ka hapësirë ​​të mjaftueshme për bateri ndihmëse.

PRODUCT SPEC FLETE

Shkarkojeni Tani

File name: Equipment_Electric_Chassis.pdf

19579 1159

Specifikimet e automjeteve (siç tregohet)

 • Aksi i përparmë i vlerësuar në £ 5,500 me kushineta me konikë
 • Stili i kamionëve Drejtues me energji elektrike
 • 6 - 12V 150 Bateri Amp Orë
 • 15 Amp Programmable ngarkues
 • Vazhdueshëm 15 HP Seria Motor
 • 7000 lb Frenimi i lagësht diferenciale
 • Kontrolluesi 72V Curtis 1221
 • Panic Switch
 • Rripi i sigurimit
 • Gomat e mbushura me shkume
 • Back-up Beeper
 • Sigurimi i rimarrjes
 • Shuma maksimale e pagesës: 6500lb

Dimensionet standarde (siç tregohet)

 • Gjatësia: 144 "
 • Gjerësia: 68 "
 • Lartësia (e trupit): 33 "

Na kontaktoni me kërkesat tuaja kështu që ne mund të ndërtojmë në specifikimet tuaja. Telefononi sot! (606) 639-2029

Opcionet

 • Brakes Front Disk
 • Strobe dritë
 • Battery Lotim Sistemit
 • Tail / Brake / back-up Lights
 • Lights Head
 • zjarrit zjarrfikës

INDUSTRIES PËRDORUR OSE mund të përdoren

fabrika
Depot
parqet dëfrim
Kompanitë e ndërtimit

Johnson Industries ofron një gamë të automjeteve dhe pajisjeve të projektuara dhe të ndërtuara me porosi për të plotësuar nevojat e shumë industrive të ndryshme. Nga makinat e detyrës industriale, në sistemet e marrjes së mostrave, Johnson Industries është autoriteti për pajisjet industriale dhe automjetet. Johnson Industries filloi të shërbejë në industrinë e minierave të qymyrit dhe tani shërben komunës, komunës, komunikimit, aeroportit, fabrikës, industrisë, ndërtimit, dhe rekreative industri.

KONTAKT US

 • Zyra:

  101 Pine Fork, Pikeville, KY 41501

 • Numri i telefonit:

  (606) 639 2029-

 • Email:

  sales@johnsonindustriesinc.com

PUNËS ORARI

E hënë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E martë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E mërkurë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E enjte 9: 00 jam - 5: 00 pm
E premte 9: 00 jam - 5: 00 pm
E shtunë 9: 00 jam - 2: 00 pm
E diel Mbyllur
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!