THIRRJE TODAY: (606) 639 2029-

AC Supercar Automjetet e Minierave Elektrike

AC Supercar Automjeteve Minierave Elektrike

Supercar ka qenë rreth e rrotull për vitet 30 dhe mbetet një industri e preferuar. Ndërtuar të vështira dhe për nevojat e klientit, ajo mund të marrë punëtorët tuaj në çfarëdo lokacioni jashtë minierave që ata kanë nevojë për të marrë. Superkupë e re AC është gjithçka Supercar DC, por me më shumë fuqi dhe kohë të drejtuar.

Me karakteristika të tilla si bateri 260 Amp orë dhe një bosht të parë të vlerësuarat me £ 3,500 me kushineta tapered dhe shimmy shoku, AC Supercar është një përfitim i madh në një shumëllojshmëri të industrive. AC Super Car Johnson Industries ka qëndrueshmëri për punën dhe është ose mund të përdoret në mbarë botën në minierat e kripës, minierat e qymyrit, minierat e molibdenit, minierat e zinkut, minierat e kuarcave, minierat e arta, minierat e rrokut.

Duke ofruar një diferencë të madhe çift rrotulluese me Ausco Wet Brakes, një motor RPM të lartë 9 HP dhe ngarkuesin programues 40 Amp Supercar nga Johnson Industries është një zgjidhje e shkëlqyeshme për nevojat e transportuesve të industrisë tuaj.

PRODUCT SPEC FLETE

Shkarkojeni Tani

File name: AC_Supercar_Electric_Mining_Vehicle.pdf

17011 497

Specifikimet automjeteve

 • Speed ​​Adjustable
 • bosht përparme renditur në 3,500 paund me kushineta tapered dhe shokut këmishë
 • Drejtues Truck Style
 • 260 Amp Hour Batteries (10)
 • 25 Amp Programmable ngarkues
 • Continuous 9 HP Tre Faza AC Motor
 • Lartë Torque diferencuar
 • 550 Amp Controller
 • Dritat LED
 • Panic Switch
 • Battery Monitor
 • LCD Display për Monitorimin
  • Shpejtësi
  • RPM
  • Motor Temperatura
  • Kontrolluesi Temperatura
  • rrugëmatës
 • Features Siguria
  • Automjeteve nuk do të ndryshojë drejtimin e nëse nuk u ndal krejtësisht.
  • frenimit dinamik.
  • Automjeteve automatikisht disables veten nëse e majta në (Koha mund të vendosen për të kërkesës së klientit).

Standard Dimesions

Na kontaktoni me kërkesat tuaja kështu që ne mund të ndërtojmë në specifikimet tuaja. Telefononi sot! (606) 639-2029

Opcionet

 • Frenat e pasme Ausco
 • 40 Amp Programmable ngarkues
 • Strobe dritë
 • zjarrit zjarrfikës
 • Kutia e Ruajtjes së Shpëtimit

INDUSTRIES PËRDORUR OSE mund të përdoren

Industries minierave
Salt Minierave
Minierat e qymyrit
molibden Minierave
zink Minierave
potasë Minierave
Gold Minierave
Rock Minierave

Johnson Industries ofron një gamë të automjeteve dhe pajisjeve të projektuara dhe të ndërtuara me porosi për të plotësuar nevojat e shumë industrive të ndryshme. Nga makinat e detyrës industriale, në sistemet e marrjes së mostrave, Johnson Industries është autoriteti për pajisjet industriale dhe automjetet. Johnson Industries filloi të shërbejë në industrinë e minierave të qymyrit dhe tani shërben komunës, komunës, komunikimit, aeroportit, fabrikës, industrisë, ndërtimit, dhe rekreative industri.

KONTAKT US

 • Zyra:

  101 Pine Fork, Pikeville, KY 41501

 • Numri i telefonit:

  (606) 639 2029-

 • Email:

  sales@johnsonindustriesinc.com

PUNËS ORARI

E hënë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E martë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E mërkurë 9: 00 jam - 5: 00 pm
E enjte 9: 00 jam - 5: 00 pm
E premte 9: 00 jam - 5: 00 pm
E shtunë 9: 00 jam - 2: 00 pm
E diel Mbyllur
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!